Kullanım Şart ve Koşulları
    Kullanım Şart ve Koşulları

    Bu sitede derlenen bilgiler Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Bu bilgilerin en güncel haliyle sunulması için titizlikle çalışılmaktadır. Desteklerle ilgili bu web sitesi aracılığıyla ön bilgi edindikten sonra destek veren kurum ile irtibata geçilmesi ve ilgili desteğe ilişkin detaylı bir şeklide bilgilerin sorgulanması daha sağlıklı bir bilgi edinme şekli olacaktır.

    Bu siteye sorulan sorular, gerekli özen gösterilerek cevaplanmaktadır. Ancak her sorulan soruya cevap verilme zorunluluğu bulunmamaktadır. Sorulan sorulara verilecek cevapların diğer kişilere faydalı olması beklenmektedir. Bu nedenle sorulan sorularda bazı nitelikler aranmaktadır. Detaya yer verilmemiş, çok genel anlam taşıyan sorulara cevap verilmesi fayda sağlamayacaktır.

    Web sitesine kayıt olma opsiyonu vardır. Ayrıca soru soran, görüş bildiren kullanıcılar da web sitesine kayıt olmuş olurlar. Kayıt olan kullanıcıların elektronik posta adreslerine destek duyurular gönderilmektedir. Bu gönderilen elektronik postalarda abonelikten ayrılma bağlantıları yer almaktadır. Dileyen kişiler bu bağlantıyı kullanarak abonelikten ayrılabilmektedirler. Kayıt bilgileri sadece destek duyurularını bilgilendirme amacıyla kullanılmaktadır.