Kullanım Şart ve Koşulları
    Kullanım Şart ve Koşulları

    Bu sitede derlenen bilgiler Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Bu bilgilerin en güncel haliyle sunulması için titizlikle çalışılmaktadır. Desteklerle ilgili bu web sitesi aracılığıyla ön bilgi edindikten sonra destek veren kurum ile irtibata geçilmesi ve ilgili desteğe ilişkin detaylı bir şeklide bilgilerin sorgulanması daha sağlıklı bir bilgi edinme şekli olacaktır.

    Web sitesine kayıt olma opsiyonu vardır. Ayrıca soru soran, görüş bildiren kullanıcılar da web sitesine kayıt olmuş olurlar. Kayıt olan kullanıcıların elektronik posta adreslerine destek duyurular gönderilmektedir. Bu gönderilen elektronik postalarda abonelikten ayrılma bağlantıları yer almaktadır. Dileyen kişiler bu bağlantıyı kullanarak abonelikten ayrılabilmektedirler. Kayıt bilgileri sadece destek duyurularını bilgilendirme amacıyla kullanılmaktadır.

    Teşvik ve destekler konusunda nihai kararlar, meri mevzuata istinaden ilgili kurumların yetkisi dahilindedir. Bu sitede yer alan bilgiler, Kalkınma Ajansları uzmanları tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmaktadır. Yatırımcılara verilen bilgiler sebebiyle Kalkınma Ajansları, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumlu tutulamaz.